794-394-894 zlobekminimini@vp.pl
Miło nam jest poinformować, że nasza druga placówka  Żłobek wraz z Przedszkolem jest już otwarta. Dzięki zaufani rodziców możemy tworzyć kolejne ciepłe miejsce w którym dzieci  mogą poznawać świat, odkrywać i rozwijać swoje zainteresowania a wszystko to w atmosferze radości, akceptacji, bezpieczeństwa i szacunku.
Budynek w którym stworzyliśmy nasze placówki to dom wolnostojący  w całości zaadoptowany pod potrzeby najmłodszych, na naszym terenie znajduje się parking, plac zabaw i zadaszony taras.
Wewnątrz budynku na parterze o powierzchni 200 m kw  znajduję się szatnia, trzy przestronne jasne  sale, kuchnia wraz ze zmywalnią naczyń, łazienka dla dzieci oraz pomieszczenia dla personelu. Piętro przeznaczone jest dla dzieci przedszkolnych. Są tam dwie grupy dzieci które do dyspozycji otrzymały 180 m kw. Dwie duże sale, łazienki dla dzieci orz pomieszczenie dla personelu. Wszystko zostało wyposażone w nowe atestowane mebelki i zabawki. Budynek spełnia wszystkie wymogi Sanepidu oraz Straży Pożarnej.
Placówka nasza znajduje się na ul. Mistrzejowickiej 2 w drugim budynku. Serdecznie zapraszamy do nas .