794-394-894 zlobekminimini@vp.pl

O nas

Żłobki i Przedszkole Mini Mini

Mini Mini – Żłobki i Przedszkole to miejsca czynne od 6.30 do 18.00 przez cały rok.

Naszym najwyższym celem jest dobro dziecka . Tworzymy miejsca, w którym dziecko czuje się bezpieczne, akceptowane i kochane. Misją naszego działania jest współwychowywanie dzieci szczęśliwych i pewnych siebie.

Wierzymy, że dziecko jest z natury dobre. Jest ono wartością samą w sobie, a najważniejszym celem dorosłych winno być zapewnienie mu szczęścia. Poprzez wzmacnianie wiary w zalety i wartości człowieka uczymy dzieci podejmowania wyzwań, dzięki którym odkrywają swoje możliwości. Rozwijamy empatię oraz umiejętności wyrażania swoich uczuć. Pomagamy dzieciom budować pozytywny obraz samych siebie, dzięki czemu łatwiej pokonywać będą swoje słabości. Stwarzamy sytuacje do podejmowania wszelkich aktywności, pozwalających dziecku na twórcze i innowacyjne rozwiązania.

W naszej codziennej pracy tworzymy optymalny program, który uwzględnia wszechstronny rozwój małego dziecka. Pomagamy dzieciom w zdobywaniu świata. Czynimy to poprzez ćwiczenia koncentracji uwagi i pamięci. Usprawniamy koordynację wzrokowo-ruchową. Rozwijamy dziecięcą percepcję wzrokową, słuchową, kinestetyczną i dotykową. Dążymy do rozwoju motoryki małej i dużej.

Stwarzamy dzieciom sytuacje problemowe, które wymagają samodzielnego rozwiązania. Bazujemy na wielu grupach metod. Nasza praca wymaga od nas łączenia ich ze sobą lub elastycznego przejścia z jednej metody do drugiej. Często udoskonalamy je i dostosowujemy do możliwości poznawczych dzieci.

Wykonujemy naszą pracę najlepiej jak potrafimy, a naszym największym sukcesem jest szczęście dzieci. Nieustannie obdarzamy je wiarą, że niemożliwe bywa też możliwym, co pomaga naszym podopiecznym urzeczywistniać marzenia.

logo_zmiana_2016

 

„W każdym dziecku istnieje nieskończona potrzeba kochania go takim jakie jest, z całą jego indywidualnością.”